Razor Host

Registraties

Naam Email Telefoon Voorgerecht Hoofdgerecht Nagerecht Dieetwensen Vervoerwensen Opmerkingen Datum registratie
deelnemers gasten deelnemers gasten deelnemers
Theo en Petra sytsma@onsmail.nl 0614899906 2 28-01-2024 21:12
Gerrit Westerik westerikhome@hotmail.com 0640085082 2 28-01-2024 15:07
Gerrit Westerik westerikhome@hotmail.com 0640085082 2 28-01-2024 13:28
Fam van Driel c.van.driel@gmail.com 0642094943 0 0 0 0 5 25-01-2024 20:53
Theo en Jolien Treurniet, Tim jolien.treurniet@gmail.com 0622790231 3 0 3 0 3 Geen vervoer nodig 25-01-2024 20:34
Jacob en Hannie Sonneveld j.sonneveld@onsmail.nl 0634424396 2 6 2 0 2 23-01-2024 20:49
Arnold en Pauline van den Berg arnold.vandenberg@gmail.com 0651837760 2 22-01-2024 20:15
Arnold en Pauline van den Berg arnold.vandenberg@gmail.com 0651837760 2 22-01-2024 14:30
A. de Groot Judith_petrusma@hotmail.com 0652606347 0 0 0 0 5 22-01-2024 12:15
Margreet Moerdijk margreetmoerdijk@gmail.com 0612978108 6 0 6 0 6 Geen garnalen 2 volwassen, 4 kinderen van 2, 5, 7 en 9 jaar. 21-01-2024 20:32
Arnold en Pauline van den Berg arnold.vandenberg@gmail.com 0651837760 2 21-01-2024 19:54
Heleen en Joost Sytsma heleen.sytsma@xs4all.nl 0626751364 2 21-01-2024 18:06
Fam Herfst petrieherfst@gmail.com 0614955551 5 0 5 0 4 Geen Nee 21-01-2024 17:58
johan en marijke koelewijn Info@johankoelewijn.nl 0651845760 1 0 1 0 2 21-01-2024 12:06
Fam. Slob en Bert Agterberg annemiekslob@gmail.com 0610493783 3 5 3 5 3 21-01-2024 11:37
Janneke Helder jhelder1959@kpnmail.nl 0612539758 1 6 1 6 1 Nee Graag indelen naar keuze voor 1 gerecht. 8 personen kan ook. 20-01-2024 20:04
fam Blom jblom@onsbrabantnet.nl 06 47890478 2 2 2 20-01-2024 15:41
Harry Spakman hkspakman@onsbrabantnet.nl 0683894645 2 4 2 1x lactose vrij Wij komen met 2 personen. Wij maken een hoofdgerecht voor 6 personen. Het voorgerecht bij iemand anders. 19-01-2024 16:15
Harry Spakman hkspakman@onsbrabantnet.nl 0683894645 2 4 2 1x lactose vrij Wij maken een hoofdgerecht voor 6 personen. Het voorgerecht bij iemand anders. 19-01-2024 16:14
Carien Miedema secretaris@symfonieorkesteindhoven.nl 0651540751 Symfonieorkest e-101 e-101 e-101 e-101 e-101 e-101 e-101 18-01-2024 11:56
Gerda en Magchiel Nieuwlaat m.nieuwlaat@onsnet.nu 0684485663 Vrouwkensakker -103 -103 -103 -1032 Party: 2 17-01-2024 19:24
Familie Meissner liekeelzenaar@gmail.com 0633666878 0 4 0 0 4 Wij kunnen voor een voorgerecht zorgen, maar gaan niet met onze kids een hoofdgerecht ergens anders eten. Wij sluiten weer aan bij het nagerecht in de kerk 14-01-2024 19:06
Tiny en Jos de Groot jos.de.groot@home.nl 0624820757 2 5 2 5 2 Als wij het hoofdgerecht moeten maken dan slaan we het voorgerecht over ivm de voorbereidingen. 14-01-2024 16:47
Tiny en Jos de Groot jos.de.groot@home.nl 0624820757 2 5 2 5 2 Als wij het hoofdgerecht moeten 14-01-2024 16:45
Tiny en Jos de Groot jos.de.groot@home.nl 0624820757 2 5 2 5 2 Als wij het hoofdgerecht moeten 14-01-2024 16:45
Jaap en Sigrid van de Riet japiosieg@gmail.com 0652038162 2 6 2 0 2 We hebben ons al eerder aangemeld maar zien nergens een bevestiging daarvan. Daarom deze tweede keer aanmelden. 14-01-2024 14:27
Gert-Jan en Mijntje Lenting gjm.lenting@gmail.com 0613998714 2 2 2 14-01-2024 13:10
Fam. W. Bondt wjbondt@gmail.com 0620941119 3 3 3 13-01-2024 12:13
Ineke Hendriksen inekehe60@gmail.com 0641699472 8 Daar ik die dag ook in de ochtend werk, graag een voorgerecht, denk dat ik 8 pp kwijt kan, zonodig meer. 12-01-2024 14:20
Esther van der Weijden jlvanderweijden@live.nl 0613237310 1 1 1 11-01-2024 17:04
Ella en Meindert Oosterhuis m.oosterhuis3@chello.nl 0628370823 2 4 2 0 2 Nee Nee 10-01-2024 19:44
Ella en Meindert Oosterhuis m.oosterhuis3@chello.nl 0628370823 2 4 2 0 2 Nee Nee 10-01-2024 19:44
Rein en Nel van de Riet rpgvdr@gmail.com 0683543722 2 0 2 0 2 Ja vervoer nodig 10-01-2024 18:50
Jannie Kuijper janniekuijper53@gmail.com 06-18410013 1 1 1 Ik kan eventueel een nagerecht maken voor een aantal personen 07-01-2024 11:46
Cootje Vonk c.vonkoosterhuis@kpnmail.nl 040 2552435 1 06-01-2024 21:29
Bert en Ina Ellen ina.ellen@chello.nl 0402465556 2 8 2 0 2 06-01-2024 18:49
Esther van der Weijden jlvanderweijden@live.nl 0613237310 Een vraag...ik wil wel naar voor en hoofd gerecht komen. Hoe meld ik mij daarvoor aan? En vorige keer mocht ik het nagerecht voor een aantal mensen maken. Is dat deze keer ook weer? 06-01-2024 12:53
Johan en Marike Lukkien mglukkien@hotmail.com 0683987879 2 6 2 6 2 05-01-2024 23:24
Esther van der Weijden jlvanderweijden@live.nl 0613237310 1 05-01-2024 13:32
I. Siesling ineke.siesling@gmail.com 0618932002 2 6 2 2 03-01-2024 18:02
David en Mia van Harten mia.harten@gmail.com 06-27108325 of 390295 2 0 4 2 geen nee 03-01-2024 12:43
Annemieke Huizinga annemiekehuizinga@gmail.com 0640294071 3 4 3 29-12-2023 20:20
G.m.oosterhuis g.m.oosterhuis73@gmail.com 0657685567 1 0 1 0 1 28-12-2023 14:22
Eva (Marian) Stigter eva.stigter@gmail.com 06-51327420 1 0 1 0 1 Calorie-Beperkt Dieet ! Ja,vervoer is wel nodig,denk ik wel,hoor ! Dit is mijn eerste Walking Diner !! 24-12-2023 14:24
Jan en Anneke Rietema anne.rietema@gmail.com 040 2838600 2 6 2 2 Jan : glutenvrij Verbetering eerste inschrijving 24-12-2023 13:55
Carina de Ruiter ajcverschelling@gmail.com 0618400280 5 0 5 0 5 Geen Nee We zijn aan het verbouwen dus kunnen geen mensen ontvangen. Ik zou wel wat kunnen maken voor het nagerecht 23-12-2023 20:18
Anita Meeske a.meeske@gmail.com 0636040401 2 6 2 6 2 Het liefste doe ik het voorgerecht 23-12-2023 17:24
Meint en Marijke Smit m.k.smit@hotmail.nl 0620740939 2 4 2 4 2 23-12-2023 14:46
Jannie Rupke jarupke@onsmail.nl 06 57622717 Jannie, e-101 e-101 e-101 e-101 e-101 e-101 e-101 02-12-2023 09:55
Jannie Rupke jarupke@onsmail.nl 06 57622717 Jannie, e-101 e-101 e-101 e-101 e-101 e-101 e-101 09-11-2023 10:25